מצא מוביל
חיפוש מאמר
מחיר הובלה

 מחיר הובלה

הובלת דירה לעיתים יכולה להיות תהליך פשוט וקל או לחילופין עבודה מורכבת ומסובכת אשר כוללת את מציאת המובילים הטובים ביותר וחברות הובלה מומלצות אשר גם ידרשו מחיר הובלה סביר עבור ביצוע מעבר הדירה שלכם. במאמר הבא ננסה לסרוק את האפשרויות העומדות בפניכם בעת מעבר דירה וביצוע הובלה עם חברת הובלות מקצועית ואמינה. 
מה כוללת הובלת דירה?
הובלת דירה כשמה כן היא - מעבר מדירתכם הישנה למעוזכם החדש, הכוללת את אריזת התכולה, ומעבר (בשלמותו המלאה) של כל ציוד הדירה שלכם ופריקתו לאחר מכן. לעיתים אף מדובר על פירוק הרהיטים מדירתכם הישנה והרכבתם בדירתכם החדשה - כמובן שהדבר מותנה בתשלום נוסף מבחינת החברה. 

                                       בידקו כי החבר ה מספקת לכם ארגזים למעבר וציוד אריזה

תחילת התהליך צריכה להיות בשלב קבלת הצעת המחיר, כאשר תמיד רצוי (לפחות בנושא של מעבר דירה ולא בהובלה של פריטים בודדים) שנציג מטעם החברה יגיע לדירתכם למתן הצעת מחיר למעבר. בצורה זו, תוכלו לדעת בוודאות מה המחיר אשר החברה דורשת ממכם, כאשר לא מצפות לכם הפתעות של המובילים בהמשך, דבר אשר יכול לקרות כאשר מדובר על הצעות מחיר טלפוניות אשר לא כוללות את הגעת הנציג לדירתכם. 

את כל התהליך תוכלו לעשות תוך מספר שעות, אשר כולל קבלת הצעות מחיר מחמש חברות הובלה (למען האמת לא צריך יותר) אשר יגיעו לדירכתם למתן ההצעות. דבר זה גם מאפשר לכם לקבל הערכת מחירים בין החברות השונות ולדעת בעבור מה כל חברה גובה תשלום. כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם משלמים מחיר הובלה סביר, אך יחד עם זאת חשוב לזכור - לא תמיד המחיר הזול והאטרקטיבי ביותר הוא זה שאתם צריכים לעבוד איתו ולפעמים מחירים זולים מידי יכולים להעיד על שירות שלא כולל חלק מן הדברים שלהם אתם זקוקים כמו פירוק והרכבת הרהיטים או אריזת הציוד או במקרים קיצוניים יותר, חברה חובבנית שלא תגיע ביום ההובלה מכיוון שתקבל הובלה מפתה יותר במחיר גבוהה ממה שאתם מוכנים לשלם. לכן חשוב להקפיד לעבוד רק עם חברות הובלה מומלצות, אשר עומדות מאחורי ההסכם שעשו איתכם. 

                                    קבלו הערכת מחיר להובלה ממספר חברות הובלה

כיצד למצוא חברת הובלה במחיר סביר?
על מנת למצוא חברת הובלה עם מחירון הובלות סביר והגיוני, ראשית כל עליכם לערוך השוואת מחירים בין מספר חברות ולבחון מה מציעה לכם כל חברה וחברה ומה ההבדלים בין ההצעות השונות. זאת תוכלו לעשות על ידי הגשת טופס בקשת הצעות מחיר להובלה באתר הובלות בישראל ולקבל עד חמש הצעות מחיר מחברות הובלה מומלצות.  לאחר מכן, תוכלו לקבוע עם נציגי החברות בביתכם או אפילו לקבל הצעות מחיר דרך הטלפון עבור התכולה שיש לכם. כמובן שבשלב זה מדובר על הצעת מחיר ראשונית אשר חשוב שתבחנו היטב, כאשר יש לכם הרבה מקום למשא ומתן עם החברות עד סגירת העסקה. במידה ואתם מעוניינים לקבל הצעות מחיר מדוייקות יותר ולדעת מראש כמה עליכם לשלם עבור הובלה של הדירה שלכם, תוכלו לעשות זאת דרך מחשבון הובלות באתר - אשר מאפשר לכם להעריך את העלות לפי התכולה שלכם.
איך ניתן לחשב את עלות ההובלה?
דרך החישוב של המחשבון מתבצעת על ידי אלגוריתם מורכב אשר נקבע עם המובילים באתר. החישוב עצמו כולל את מירב הפרמטרים השונים אשר המובילים מתחשבים בהם בעת מתן הערכת מחיר כאשר הם מגיעים לבית הלקוח ולכן חישוב זה מדוייק ברוב המקרים, אך יחד עם זאת יכול להשתנות בהתאם ללוחות הזמנים של החברות באתר (כך לדוגמא לחברה אשר אין לה הובלות לאותו השבוע יכולה להציע מחירים זולים יותר וכו') וכמובן להתנהלות המשא ומתן שלכם עם החברות השונות. 

חשוב לציין כי הערכת המחיר מהמחשבון הובלות באתר הינה כללית בלבד ויכולה להשתנות בהתאם לחברות השונות באתר, אך יחד עם זאת הינה מתייחסת למירב הפרמטרים אשר עליכם להביא בחשבון בעת ביצוע המעבר.  

                              קבלו הערכת מחיר להובלה על ידי מחשבון הובלות דירה
                                          
כיצד להתשמש במחשבון הובלות באתר
השימוש במחשבון הינו פשוט, אך מצריך מעט זמן בו עליכם לשבת מול המחשב ולהזין את הנתונים. היות ומדובר בפרמטרים רבים אשר אנו לוקחים בחשבון, עליכם להזין נתונים אלו, כאשר הם יבואו לידי ביטוי בשיקלול המחיר הסופי. ככל שהנתונים שתזינו יהיו מדוייקים יותר, כך גם הערכת המחיר שתקבלו תיהיה מקיפה ומדוייקת יותר.
מה יש לדרוש מהחברה
ראשית כל יש לערוך עם החברה הסכם הכולל את כל מה שסיכמתם בשלב הצעת המחיר, ההסכם לא צריך להיות מנוסח בצורה מורכבת אלה פשוט לכלול את רשימת התכולה המלאה שלכם. מקום העמסה ומקום היעד של ההובלה, בדיקה כי החברה מספקת לכם ביטוח, תאריך ושעת ההובלה וניתן גם להכניס סעיף של מספר המובילים אשר יגיעו והאם חברה מספקת שירותים נוספים הכלולים במחיר כגון: פירוק והרבה של רהיטים, מיטות וארונות. ציוד ואריזה של הדירה ועוד.

במידה ותרצו לגבות את עצמכם תוכלו להכניס סעיף נוסף המדבר על בעיות בהובלה שיכולות להיווצר כמו לדוגמא סעיף פיצוי במידה והחברה לא תופיע ביום ההובלה. בדרך כלל מדובר על פיצוי של עד מחצית מעלות ההובלה שקבעתם, אך באפשרותכם לכלול בסעיף זה גם תשלום עלות ההובלה שלכם לחברה אחרת במידה וחברה איתה קבעתם לא תופיע ביום המעבר. אנו ממליצים בחום להכניס סעיף זה, שכן הוא מספק לכם מידה של הגנה נוספת במקרה והחברה תחליט לא להופיע או שתאחר לכם בצורה משמעותית מסיבה כלשהי. בנוסף, חברות אשר מראש לא רוצות לחתום לכם על סעיף זה - בשום פנים ואופן אל תעשו איתם את ההובלה!
מה עכשיו - איך להתחיל לקבל הצעות מחיר להובלה 
עכשיו, כל שנותר לכם הוא לבקש הצעות מחיר מחברות הובלה ובמידה ותלכו לפי הכללים המנחים במאמר זה, אפילו תקבלו מחיר הובלה סביר והוגן וגם תצאו מרוצים. בכל מקרה, זיכרו לבדוק המלצות של החברה באתר הובלות בישראל המספק לכם גם המלצות גולשים על החברות השונות באתר ולערוך הסכם עם החברה הכולל את כל מה שסיכמתם עליו. 

במידה  ואתם זקוקים לעזרה נוספת או צריכים יעוץ והכוונה מנציג האתר, אנו נשמח לעמוד לשירותכם במציאת חברת הובלות מומלצת אשר תתאים לכם.
ניתן ליצור איתנו קשר דרך טופס צור קשר באתר או בטלפון שתמיד זמין לשירותכם במספר: 03-5226006

שיהיה בהצלחה והכי חשוב הובלה שקטה ונעימה!

 
 הובלות בישראל
הובלות בישראל - השוואת מחירי הובלות ומעבר דירה.
הוסף תגובה
בשרשור זו התפרסמו 0 תגובות ב-0 דיונים